Obrnice/Souš - FF    2:8  (1:5)    mistrovské utkání

Hemr - Šesták

Kouba (61.Ondrejíčka) - Fary - Oláh (72.Kulhavý)

Konečný (72.Dobiáš Denis)

Branky: 10. a 42.min Fary Pavel, 6.min Oláh Ludvík,

35.min Zeman Filip, 40.min Šesták Dominik,

53.min Jelínek Martin z pen., 67.min Konečný Tomáš,

81.min Menčl Dominik

Trenér Jan Kolčava: "Povinné vítezství proti týmu, který hrál v deseti. Na úzkém hřišti se nám celkem dařila kombinace i proti bránícímu bloku domácích, gólů jsme ale mohli vsítit určitě více a odpustit si nedůslednost v obranných fázích hry, kdy jsme domácím umožňovali ohrožovat naší branku."

Záložník Dominik Šesták: " Na zápas jsme se těšili, protože  na podzim u nás domácí hráli dobře a naše výhra nebyla jednoduchá a proto jsme to dnes chtěli odčinit. Sice jsme to odčinili jasnou výhrou, ale domácí hráli v deseti, což snižovalo náš výkon. Výsledek je jednoznačný, ale předvedená hra nebyla dobrá. Příští zápas nás snad prověří více."

Gólové akce:

6.min - průnikovou přihrávku Pavla Faryho zužitkoval ke vstřelení prvního gólu Ludvík Oláh - 0:1

10.min - Pavel Fary zvyšuje střelou na přední tyč po přihrávce Davida Hemra - 0:2

16.min - soupeř - 1:2

35.min - Petr Kouba přihrává na hranici pokutového území Filipovi Zemanovi, jeho střela končí za zády domácího gólmana - 1:3

40.min - David Hemr přihrávkou přes obranu oslovil Dominika Šestáka, který si sám před gólmanem ví rady - 1:4

42.min - kombinace mezi Dominikem Šestákem a Ludvíkem Oláhem končí střelou Pavla Faryho přímo do horního rohu branky - 1:5

53.min - penaltu po faulu na Davida Hemra proměňuje Martin Jelínek - 1:6

62.min - soupeř - 2:6

67.min - kombinace mezi Davidem Hemrem a Dominikem Menčlem, z hranice pokutového území střílí Tomáš Konečný - 2:7

81.min - po faulu na Martina Ondrejíčka přímý kop Dominika Menčla prochází přes hráče v pokutovém území až do branky - 2:8