Louny - FF     3:15    (2:6)       mistrovské utkání

Ondrejíčka - Vokoun - Oláh

Konečný (67.Faust)

Branky: 20., 36., 56., 75., 82. a 84.min Vokoun Jiří,

21., 30., 34. a 67.min Konečný Tomáš, 39. a 79.min Ondrejíčka Martin,

60.min Kouba Petr, 65.min Menčl Dominik, 85.min Dobiáš Denis

Trenér Jan Kolčava: "Jednoznačné utkání v naší režii, předváděli jsme pohledné akce a individuální průniky, vstřelili krásné branky, nutno podotknout, že v dalších vytvořených šancích nás vychytal domácí gólman. Mrzí mě 3 zbytečně obdržené branky po našich hrubkách, ale cením si, že hráči chtějí i pod tlakem uhrát vše fotbalově."

Obránce Filip Zeman: "Jednoznačné utkání v náš prospěch. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Až na některé okamžiky, kdy náš přístup k zápasu nebyl 100%. Soupeři jsme mohli vstřelit daleko více branek, ale nestalo se tak. Škoda jen tří obdržených branek po naších velmi zbytečných chybách."

Gólové akce:

20.min - po přihrávce Petra Kouby otevírá skóre Jirka Vokoun - 0:1

21.min - kombinační akce středem po ose Petr Kouba - Dominik Menčl - Jirka Vokoun a zakončuje Tomáš Konečný - 0:2

30.min - Petr Kouba adresuje přihrávku Tomášovi Konečnému - 0:3

32.min - soupeř - 1:3

34.min - stejná situace jako při třetí brance - Petr Kouba přihrává, Tomáš Konečný zakončuje - hattrick - 1:4

36.min - Jirka Vokoun zvyšuje po přihrávce Ludvíka Oláha - 1:5

39.min - Dominik Šesták vybídl přihrávkou mezi obránce k úniku Martina Ondrejíčku, jeho zakončení je přesné - 1:6

40.min - soupeř - 2:6

56.min - první gól druhého poločasu dává Jirka Vokoun po přihrávce Martina Ondrejíčky - 2:7

60.min - gólmanem vyraženou střelu Pavla Faryho umisťuje do branky Petr Kouba - 2:8

65.min - po samostatné akci středem zvyšuje Dominik Menčl - 2:9

67.min - lobem přes obranu vyzval Jirka Vokoun Tomáše Konečného ke skórování - 2:10

71.min - soupeř - 3:10

75.min - Jirka Vokoun po samostatné akci - 3:11

79.min - Denis Dobiáš přihrává, Martin Ondrejíčka zakončuje na přední tyč - 3:12

82.min - z brankové čáry přihrává Martin Ondrejíčka, na přední tyči se prosazuje Jirka Vokoun - 3:13

84.min - šestý gól Jirky Vokouna po samostatné akci - 3:14

85.min - Ludvík Oláh přihrává, Denis Dobiáš z hranice pokutového území posílá míč pod břevno - 3:15