Libochovice - FF    0:12   (0:6)    mistrovské utkání

Hemr - Fary

Ondrejíčka - Vokoun - Kouba (75.Kulhavý)

Konečný (75.Faust)

Branky: 5., 6., 18., 28., 36., 80., 85. a 88.min Vokoun Jiří,

34.min Zeman Filip, 57.min Dobiáš David z pen.,

60.min Konečný Tomáš, 66.min Kouba Petr

Trenér Jan Kolčava: "Hráči se rozloučili se soutěží tak, jak se na vítěze sluší a patří. Děkuji jim za pohledné akce a nekončící chuť zvyšovat skóre."

Gólové akce:

5.min - křižná střela Jirky Vokouna - 0:1

6.min - pas za obranu Davida Hemra využívá k přehození gólmana Jirka Vokoun - 0:2

18.min - průniková přihrávka Pavla Faryho mezi obránce, Jirka Vokoun dosahuje hattricku - 0:3

28.min - opět střela Jirky Vokouna na vzdálenější tyč - 0:4

34.min - po přímém kopu Davida Hemra umisťuje gólmanem vyražený míč do brány Filip Zeman - 0:5

36.min - pohotová střela Jirky Vokouna po závaru v pokutovém území - 0:6

57.min - po ruce domácího obránce zvyšuje střelou z pokutového kopu David Dobiáš - 0:7

60.min - Tomáš Konečný doráží gólmanem vyraženou střelu Davida Hemra - 0:8

66.min - přímý kop Davida Hemra do tyče posílá do branky Petr Kouba - 0:9

80.min - zpětnou přihrávku Lukáše Fausta umisťuje Jirka Vokoun - 0:10

85.min - míč z rohového kopu prošel pokutovým územím až k Jirkovi Vokounovi - 0:11

88.min - Jirka Vokoun uzavírá skóre hlavičkou po akci dvojice Lukáš Faust - Jáchym Kulhavý - 0:12