Ondrejíčka - Fary - Oláh

Januška

Branky: 3., 36.,37. a 81.min Vokoun Jirka, 20.,28. a 32.min Konečný Tomáš,

54. a 86.min Ondrejíčka Martin, 21.min Hemr David, 39.min Kympl Láďa,

57.min Menčl Dominik, 90.min Oláh Ludvík

Trenér Jan Kolčava: "Velmi rád děkuji hráčům za kvalitní, dominantní výkon, plný sebevědomí, který předváděli po celé utkání a věřím, že na něho navážeme a budeme ho schopni zopakovat příští utkání."

Útočník Tomáš Konečný: "Z mého pohledu byl zápas od první minuty pod naší kontrolou. Povedlo se nám rychle vstřelit gól což nás uklidnilo a mohli jsme po celý zápas hrát naší hru. Vytvořili jsme si hodně gólovek a dali hodně branek. Soupeř nebyl kvalitní, takže tempo hry bylo jiné než při domácím zápase s Děčínem. Utkání bylo jednoznačný a výhra zasloužená, skóre 0-13 mluví za vše."

Gólové akce:

3.min - centr Martina Keleše usměrňuje hrudí do branky Jirka Vokoun - 0:1

20.min - Jirka Vokoun přihrává, Tomáš Konečný střílí - 0:2

21.min - po rohu se střelou prosazuje David Hemr - 0:3

28.min - po příhrávce Davida Hemra z hranice pokutového území střílí Tomáš Konečný - 0:4

32.min - uvnitř pokutového území zakončuje Tomáš Konečný a dosahuje hattricku - 0:5

36.min - průniková přihrávka Davida Hemra na Jirku Vokouna, který je u míče dříve než gólman a umísťuje ho do prázdný branky - 0:6

37.min - Láďa Kympl přihrává Jirkovi Vokounovi, jehož střela z hranice pokutového území je přesná a znamená hattrick - 0:7

39.min - přihrávku Davida Hemra do pokutového území přenechal Tomáš Konečný Láďovi Kymplovi, který míří k tyči - 0:8

54.min - David Hemr přihrává Martinovi Ondrejíčkovi, jenž po průniku do pokutového území prostřeluje gólmana - 0:9

57.min - Dominik Menčl zvyšuje po přihrávce Davida Hemra - 0:10

81.min - Jirka Vokoun střílí svůj čtvrtý gól po přihrávce Ludvíka Oláha - 0:11

86.min - po přihrávce Pavla Faryho zvyšuje Martin Ondrejíčka - 0:12

90.min - skóre uzavírá Ludvík Oláh po centru Martina Ondrejíčka - 0:13