Vančura

Branky: 9. a 41.min Faust Lukáš, 10. a 27.min Dobiáš Denis,

22. a 36.min Šturm Honza, 23.min Černý Jarda,

34.min Fary Pavel

Trenér Jan Kolčava: "Utkání jsme výsledkově zvládli, herně pouze první poločas po obdržené brance. To jsme byli velice aktivní, předváděli pohledné kombinace, spousty náběhů, po ztrátě míče tlak na jeho získání. Druhý poločas jsme slušně řečeno odflákli, místo abychom dál chtěli dominovat, přenechali jsme otěže utkání soupeři. Aktivní část první půle, to je naše cesta, druhý poločas rozhodně ne! Věřím, že je to pro nás dostatečné poučení."

Útočník David Januška: "Do prvního utkání KP jsme nevstoupili dobře a brzy jsme prohrávali. Po inkasovaném gólu se kluci zvedli a po několika minutách vývoj zápasu zcela otočili a zbytek byl v naší režii. Ve druhé půli jsme zápas bohužel vypustili a soupeř se zlepšil, může nás mrzet i hodně neproměněných šancí. Vyzdvihl bych především výkon Pavla Faryho, který byl nejlepším hráčem na hřišti a podílel se na většině útočných akcí."

Gólové akce:

7.min - soupeř - 0:1

9.min - střílený centr Ludvíka Oláha vyráží gólman před sebe, Lukáš Faust je u míče první - 1:1

10.min - zisk Filipa Zemana a následný pas Pavla Faryho za obranu využívá k centru za stopery Jáchym Kulhavý, Denis Dobiáš umísťuje míč do branky - 2:1

22.min - průnikovou přihrávku Pavla Faryho zužitkovává Honza Šturm a podél gólmana zvyšuje - 3:1

23.min - roh Lukáše Fausta, na zadní tyči zakončuje hlavou Jarda Černý - 4:1

27.min - přihrávka Pavla Faryho za obranu, Denis Dobiáš míří přesně - 5:1

34.min - po průniku Petra Kouby do pokutového území se dostává míč k Pavlu Farymu, míč z jeho kopačky končí u tyče - 6:1

36.min - zisk Jardy Černého a jeho přihrávka mezi obránce na Honzu Šturma, ten po kličce gólmanovi zvyšuje do prázdné branky - 7:1

41.min - roh Jáchyma Kulhavého, na zadní tyči hlavičkuje Lukáš Faust - 8:1

66.min - soupeř - 8:2