Kratochvíl (57.Konečný) - Vokoun (57.Fary) - Ondrejíčka (82.Turek)

Januška (57.Kouba)

Branky: 4., 11., 39., 50. a 90.min Vokoun Jirka, 32. a 47.min Januška David,
             30. a 73.min Menčl Dominik, 67. a 77.min Konečný Tomáš,
             18.min Šesták Dominik, 44.min Kratochvíl Jirka, 62.min Zeman Filip,
             65.min Hemr David, 76.min z pen. Jelínek Martin

Trenér Jan Kolčava: "Hráči se rozloučili s podzimem vysokou výhrou, patří jim díky za přístup k utkání a předvedený výkon, dali tak zapomenout na nevydařené utkání s Libochovicemi nejlepším možných způsobem."

Záložník Pavel Fary: "Poslední zápas jsme se poučili z chyb minulého zápasu a završení první půlky sezóny jsme si užili. Nepodcenili jsme soupeře a od prvních minut hry jsme dominovali celému zápasu, konečné skóre mluví za vše. Soupeř se po pár obdržených gólech sesypal a zápas totálně vypustil, proto si fanoušci mohli užít mnoha gólů v síti soupeře a mnoha povedených akcí z naší strany. Gólů jsme mohli nastřílet daleko víc, ale i tak bylo skóre na konci zápasu velmi uspokojivé a podtrhlo tak celkem povedenou první půlku sezóny."

Gólové akce:

4.min - Láďa Kympl přihrává v pokutovém území Jirkovi Vokounovi - 1:0

11.min - stejná situace jako při prvním gólu - Láďa Kympl přihrává, Jirka Vokoun zakončuje - 2:0

18.min - po faulu na Dominika Menčla se z přímého kopu trefuje Dominik Šesták - 3:0

30.min - po rohovém kopu se v pokutovém území prosazuje Dominik Menčl - 4:0

32.min - míč do odkryté branky umístil David Januška - 5:0

39.min - po přihrávce Davida Janušky dosahuje hattricku Jirka Vokoun - 6:0

44.min - po přihrávce Dominika Menčla míří na zadní tyč Jirka Kratochvíl - 7:0

47.min - roh Dominika Menčla umístil do branky na zadní tyči David Januška - 8:0

50.min - Jirka Vokoun zvyšuje - 9:0

62.min - po přimém kopu Dominika Menčla se prosazuje Filip Zeman - 10:0

65.min - po rohu Dominika Menčla skóruje David Hemr - 11:0

67.min - zpětnou přihrávku Davida Hemra v pokutovém území využívá Tomáš Konečný - 12:0

73.min - po rohu Davida Hemra se prosazuje Dominik Menčl - 13:0

76.min - po faulu na Tomáše Konečného z penalty zvyšuje Martin Jelínek - 14:0

77.min - přihrávku Pavla Faryho využívá Tomáš Konečný - 15:0

90.min - skóre uzavírá Jirka Vokoun - 16:0