Fary - Kympl

Keleš - Kouba (78.Vokoun) - Kratochvíl

Januška

Branky: 23., 87., 90. a 90+2.min Vokoun Jirka, 40.min Konečný Tomáš

Penalty: všichni hráči FF úspěšní v tomto pořadí - Dominik Menčl, Petr Adamus, Jirka Vokoun,

Martin Keleš, Tomáš Konečný, Pavel Fary

Trenér Jan Kolčava: "S pvním poločasem nejsem spokojený, chyběli nám zodpovědný přístup a pokora k soupeři. Druhá část byla poměrně lepší a i přes další výpadky v obranné fázi jsme díky trvalému tlaku a střelecké produktivitě Jirky Vokouna v závěru dotáhli utkání do pokutových kopů, ve kterých měli všichni naši střelci pevné nervy. Hráčům děkuji za výkon ve druhé půli a víru v obrat."

Obránce Petr Adamus: " Nastoupili jsme jako jasný favorit, ale nehráli jsme jako favorit. Nedali jsme si pořádnou přihrávku, dělali jsme si ze zápasu srandu. Dostali jsme gól a nic to s námi neudělalo, pořád samý prd..ky. Začali jsme hrát jejich hru a to se nám nedařilo. Do druhého poločasu  nastoupil úplně jiný tým, ale pořád se nám nedařilo skórovat, po osobních chybách jsme dostali laciné góly. Vše změnil až Voky, který hrál jako z jiné planety, byl to prostě závěr jako z říše snů. Vše jsme dostali až do penalt, kde jsme měli více štěstí my. Obrnice zdodalo to, že fotbal se hraje 90.minut, kde jsme jasně fyzicky dominovali my. Ale muž zápasu jasně Voky."

Gólové akce:

19.min - soupeř - 0:1

23.min - nedorozumění obránců hostí využívá Jirka Vokoun - 1:1

34.min - soupeř - 1:2

36.min - soupeř - 1:3

40.min - přihrávku za obranu Jirky Vokouna využívá Tomáš Konečný - 2:3

51.min - soupeř - 2:4

84.min - soupeř - 2:5

87.min - Petr Adamus posílá vysoký míč do pokutového území, Pavel Fary posunuje hlavou na Jirku Vokouna, který střílí na zadní tyč - 3:5

90.min - Dominik Menčl pasem za obranu vyzývá Jirku Vokouna k dovršení hattricku - 4:5

90+2.min - Martin Keleš přihrává na hranici pokutového území Jirkovi Vokounovi, jenž levačkou srovnává skóre - 5:5