Kouba - Hemr (75.Matuszewski)

Kratochvíl - Fary - Turek

Vokoun

Branky: 40., 42., 71., 72., 75., 79. a 81.min Vokoun Jirka, 21.min Fary Pavel,

30.min Kympl Láďa, 66.min Turek Martin, 80.min Matuszewski Lukáš

Trenér Jan Kolčava: "Jsem velmi rád, že po týdnu mohu opět chválit a děkovat celému týmu za své chování a předvedenou hru. Do útočné i obranné fáze se zapojovalo vždy celé mužstvo, v té útočné jsme byli velmi produktivní, vyniká sedmigólový Jirka Vokoun, v obranné jsme byli pozorní a uhájili čisté konto. Další potěšující fakt je, že hráči, kteří zasáhli do utkání v jeho průběhu, drželi kvalitu hry vysoko jako hráči nominovaní do základní sestavy."

Gólman Jirka Černý: "Z mého pohledu byl zápas velice povedený. Samozřejmě, že někteří z nás udělali nějakou chybu, ale zápas to nijak nezdramatizovalo. Potom co Jiří Vokoun dal prvního hattricka soupeř odpadnul jak psychicky tak fyzicky a my jsme zápas vyhráli 11:0."

Gólové akce:

21.min - skluzem vybojoval míč Pavel Fary pro Davida Hemra, který ho následně lobem přes obranu vyzval ke skórování - 1:0

30.min - Pavel Fary získal míč, na hranici pokutového území posunul na Davida Janušku, ten dále na Láďu Kympla, jehož střela končí za zády gólmana - 2:0

40.min - Jirka Vokoun si vyměnil míč s Davidem Januškou a zvyšuje - 3:0

42.min - David Hemr přihrává, Jirka Vokoun po kličce gólmanovi dává na 4:0

66.min - soupeřův míč z autového vhazování získává Dominik Šesták a po ose Pavel Fary - Jirka Vokoun končí na zadní tyči u Martina Turka - 5:0

71.min - průniková přihrávka Davida Hemra mezi obránce na Jirku Vokouna, jenž po kličce gólmanovi završuje hattrick - 6:0

72.min - Dominik Menčl pasem přes obranu vyslal do samostatného úniku Jirku Vokouna, který si věděl rady - 7:0

75.min - průniková přihrávka Standy Starého mezi obránce směřovala opět na Jirku Vokouna - 8:0

79.min - vybojovaný míč posílá Martin Turek Jirkovi Vokounovi, ten z hranice pokutového území střílí k tyči - 9:0

80.min - Pavel Fary uvolnil přihrávkou Lukáše Matuszewskiho, který sám před gólmanem míří přesně - 10:0

81.min - akce začíná u Dominika Menčla a po ose Lukáš Matuszewski - Jirka Kratochvíl - Martin Turek putuje míč do pokutového území na Jirku Vokouna, uzavírajícího svůj střelecký účet na sedmi gólech a stav utkání na 11:0