Fary (56.Adamus) - Vokoun

Keleš - Konečný (56.Šup) - Oláh (56.Turek)

Ondrejíčka (56.Kouba)

Branky: 27.,77. a 89.min Vokoun Jirka, 15. a 39.min Oláh Ludvík,

13.min Konečný Tomáš, 40.min Ondrejíčka Martin,

45.min Zeman Filip,  68.min Kouba Petr

Trenér Jan Kolčava: " Po celé utkání jsme byli dominantním týmem, hru si užívali a povedené akce jsme byli schopni zužitkovat v gólové vyjádření. Hráčům gratuluji za jejich výkon."

Záložník Martin Turek: " Od začátku zápasu jsme si šli za vítězstvím a také se nám to podařilo. Soupeře jsme překombinovávali a byli po celou dobu utkání aktivnější. Myslím si, že je to zasloužená výhra, jen škoda tří inkasovaných gólů do naší branky."

Gólové akce:

13.min - po našem rohu se nejlépe zorientoval v pokutovém území Tomáš Konečný - 1:0

15.min - centr Martina Keleše zužitkoval v další branku Ludvík Oláh - 2:0

26.min - soupeř - 2:1

27.min - po přihrávce Ludvíka Oláha prošel Jirka Vokoun přes protihráče do pokutového území a na dvakrát překonal hostujícího gólmana - 3:1

39.min - zpětnou přihrávku Jirky Vokouna umísťuje do branky Ludvík Oláh - 4:1

40.min - po průniku Jirky Vokouna a jeho přihrávce oklamal Martin Ondrejíčka gólmana a míč umísťuje k tyči - 5:1

45.min - po našem rohu posílá centr do pokutového území Dominik Menčl a Filip Zeman míč usměrňuje hlavou k tyči - 6:1

51.min - soupeř - 6:2

68.min - míč putuje po ose Petr Adamus - Martin Turek, jehož střelu z úhlu gólman vyráží, Petr Kouba je na správném místě - 7:2

77.min - Jirka Vokoun zakončuje samostatnou akci - 8:2

85.min - soupeř - 8:3

89.min - další samostatnou akcí a střelou pod břevno završuje Jirka Vokoun hattrick - 9:3