FF - Loko Chomutov   10:1   (3:1)     mistrovské utkání

Šesták (61.Černý Jarda) - Fary

Ondrejíčka (61.Kulhavý) - Kouba (61.Dobiáš Denis) - Konečný (56.Oláh)

Vokoun

Branky: 8., 43., 49., 67., 72., 80. a 82.min Vokoun Jiří, 30.min Konečný Tomáš,

77.min Menčl Dominik, 79.min Kratochvíl Jiří

Trenér Jan Kolčava: "První poločas jsme se rozjížděli velmi pomalu a k dobrému pocitu z našeho výkonu jsme měli daleko, druhý už byl o poznání lepší, přidali jsme na aktivitě a více se tlačili do zakončení, což se projevilo na konečném skóre."

Gólové akce:

5.min - soupeř - 0:1

8.min - akce po ose Martin Jelínek - Dominik Šesták - Tomáš Konečný a zakončuje Jirka Vokoun - 1:1

30.min - Jirka Vokoun přeloboval obranu a Tomáš Konečný z voleje trefuje přesně do horního rohu branky - 2:1

43.min - Jirka Vokoun po samostatné akci posílá míč podél gólmana - 3:1

49.min - po přihrávce Dominika Menčla dosahuje hattricku Jirka Vokoun - 4:1

67.min - akce po ose Jáchym Kulhavý - Dominik Menčl, na jejím konci je Jirka Vokoun - 5:1

72.min - na pravé straně vyslal Jáchym Kulhavý Filipa Zemana, jeho zpětnou přihrávku uvnitř pokutového území "uklízí" Jirka Vokoun - 6:1

77.min - Jirka Vokoun našel centrem na zadní tyči Dominika Menčla - 7:1

79.min - Jirka Kratochvíl se dalekonosnou střelou trefuje přímo do horního rohu branky - 9:1

80.min - průnikovou přihrávku Pavla Faryho mezi obránce využívá Jirka Vokoun - 9:1

82.min - Jáchym Kulhavý vybojoval míč pro Jirku Vokouna, který obešel dva obránce a po kličce gólmanovi střelou do prázdný branky uzavírá skóre utkání - 10:1