FF - Košťany         10:3    (4:2)                    mistrovské utkání

Kympl - Hemr (82.Kouba)

Kratochvíl (76.Turek) - Fary (76.Matuszewski) - Oláh (61.Ondrejíčka)

Januška (61.Šup)

Připraven Starý.

Branky: 7.,33. a 75.min Kratochvíl Jiří, 9. a 52.min Januška David, 64. a 83.min Šup Dominik, 11.min Hemr David, 66.min Menčl Dominik, 84.min Ondrejíčka Martin

Trenér Jan Kolčava: "Výrazné vítězství se nerodilo lehce, soupeř do našeho čtvrtého gólu dokázal vždy reagovat kontaktními góly, ke kterým jsme mu dopomohli špatným přístupem v obranné fázi. V té útočné jsme ale byli velmi dobří, aktivní a povedené akce využili ke vstřelení deseti gólů."

Záložník Petr Kouba: "Na první mistrovské utkání to byl dobrý výkon, ačkoliv v obraně trochu vázla komunikace, tak se to ale dobře kompenzovalo v útoku. Dobrý, rychlý přechod a hodně gólovek napomohlo k pěknému výsledku 10:3. Myslím, že dobrý vstup do sezóny, i když je toho ještě mnoho na trénování."

Gólové akce:

7.min - přetažený centr Ludvíka Oláha umisťuje hlavou na zadní tyč Jirka Kratochvíl - 1:0

9.min - rychlá akce po pravé straně, začala rozehrávkou Martina Jelínka a šla po ose Dominik Šesták - Filip Zeman - Jirka Kratochvíl - Láďa Kympl - Filip Zeman, který posílá míč do vápna na Davida Janušku, jeho lob končí v síti - 2:0

10.min - soupeř - 2:1

11.min - David Januška z brankové čáry přihrává pod sebe do vápna Davidovi Hemrovi, který zvyšuje - 3:1

28.min - soupeř - 3:2

33.min - faul na Davida Janušku v pokutovém území, penaltu proměňuje Jirka Kratochvíl - 4:2

51.min - soupeř 4:3

52.min - centr Filipa Zemana posílá do sítě David Januška - 5:3

64.min - přihrávku mezi beky adresuje Láďa Kympl Dominikovi Šupovi, který je úspěšný sám před gólmanem - 6:3

66.min - po faulu na Dominika Šupa střílí z přímého kopu do horního rohu branky Dominik Menčl - 7:3

75.min - Pavel Fary po průniku pokutovým územím nachází na zadní tyči Jirku Kratochvíla, jenž dosahuje hattricku - 8:3

83.min - po faulu na Pavla Faryho střílí z přímého kopu do horního rohu branky Dominik Šup - 9:3

84.min - průnik do vápna zakončil střelou na přední tyč Martin Ondrejíčka - 10:3