FC Chomutov - FF     7:3   (3:0)    mistrovské utkání

Dobiáš Denis (80.Dobiáš David) - Vančura

Kratochvíl (71.Pečený) - Fary - Faust

Kouba (80.Slavíček)

Branky: 60.min a 88.min Fary Pavel, 83.min Dobiáš David

Trenér Jan Kolčava: "Nedůstojný výkon a přístup dresu Fotbalové Farmy, tohle utkání jsme po všech stránkách nezvládli. Nedostatečná koncentrace a zaujetí pro hru, individuální hrubé chyby a netýmové pojetí hry dalo vzniknout strašidelnému skóre a nekoukatelné fotbalové prezentaci našeho klubu. Věřím, že naposledy."

Záložník Jirka Kratochvíl: "Zápas se nám vůbec nepovedl. Brzy jsme inkasovali gól a následně ještě další dva po vlastních chybách. Do zápasu jsme se dostali až za stavu 3:0 pro soupeře, kdy jsme soupeře zatlačili, ale neproměňovali vyložené šance. Druhý poločas jsme byli aktivnější, ale soupeř opět skóroval a my už jsme jenom korigovali skóre. Nyní se musíme soustředit na poslední zápas na podzim a vyvarovat se chyb z utkání ve Spořicích."

Gólové situace:

13.min - soupeř - 1:0

31.min - soupeř - 2:0

37.min - soupeř - 3:0

53.min - soupeř - 4:0

60.min - Pavel Fary střelou z hranice pokutového území - 4:1

63.min - soupeř - 5:1

75.min - soupeř - 6:1

78.min - soupeř - 7:1

83.min - po přihrávce Pavla Faryho zvyšuje David Dobiáš v samostatném úniku - 7:2

88.min - Pavel Fary hlavičkou uzavírá skóre - 7:3