Černý

Kouba - Konečný (64.Januška) - Oláh (64.Turek)

Ondrejíčka (81.Konečný)

Branky: 4.min Konečný Tomáš, 60.min Kouba Petr

Trenér Jan Kolčava: " I přes prohru musím tým pochválit za přístup k utkání a vůli a odhodlání změnit skóre v průběhu zápasu v náš prospěch. Okénka v obranné fázi byli domácí schopni využit, my jejich ne. Bolestná prohra, kdy jsme ze sebe vydali maximum, má svůj pozitivní význam na cestě k úspěchu a příštím výhrám."

Útočník Martin Ondrejíčka: " Do zápasu jsme šli s menším oslabením, ale i přesto s velkou chutí a touhou po vítězství. Z počátku to vypadalo velmi slibně. Hned po pár minutách jsme si vytvořili šanci a po krásné kombinaci vstřelili gól. Po naší vstřelené brance jsme nechali soupeře hrát a ten nás potrestal dvěma góly do poločasu. Během přestávky jsme si řekli co bysme měli zlepšit. Do druhého poločasu jsme vstoupili také dobře, vytvářeli si dobré kombinace a po jedné z nich vstřelili vyrovnávací branku na 2:2. Na hřišti bylo jasně vidět, že jsme ti lepší my. Měli jsme více ze hry, vytvářeli krásné kombinace, šance ale přesto jsme chybovali a soupeř znovu trestal a zvýšil na 3:2 v soupeřův prospěch. Přestože jsme se snažili vyrovnat, tak jsme do konce zápasu s výsledkem už nic neudělali. Pochvalu si zaslouží celý tým za skvělou hru, důraznost a hlavně soudržnost. Jeden za všechny, všichni za jednoho!

Gólové akce:

4.min - Pavel Fary vybojoval míč pro Martina Ondrejíčka, jehož přihrávku na hranici pokutového území zužitkoval v gólovou střelu Tomáš Konečný - 0:1

13.min - soupeř - 1:1

34.min - soupeř - 2:1

60.min - po zisku míče Láďou Kymplem, putuje po ose Pavel Fary - Martin Ondrejíčka - Petr Kouba, který v pokutovém území střílí přes vyběhnuvšího gólmana - 2:2

65.min - soupeř 3:2