Bílina - FF      1:11    (1:3)       mistrovské utkání

Ondrejíčka (71.Dobiáš Denis) - Vokoun - Kratochvíl (71.Slavíček)

Konečný

Branky: 23., 51., 64., 66. a 73.min Konečný Tomáš

16., 35., 69. a 71.min Vokoun Jirka, 60.min Vilda Míla,

78.min Černý Jirka z penalty

Trenér Jan Kolčava: "Utkání jsme opanovali po celý jeho průběh, hráči hráli s chutí a povedené akce z velké části končili gólem. Všichni aktéři zápasu si zaslouží pochvalu za přístup a aktivitu."

Obránce Filip Zeman: "Myslím si, že jsme potvrdili roli lídra tabulky jak gólově tak herně. Pozitivní věcí bylo, že se nám podařilo skórovat z každé nebezpečné situace, kterou jsme si vytvořili. Některé situace mohli také skončit gólem. Celý zápas jsme kontrolovali hru a soupeře k ničemu nepustili. Škoda jen obdržené branky po naší chybě."

Gólové akce:

16.min - Jirka Kratochvíl vybojoval u rohového praporku míč pro Jirku Vokouna, který z hranice pokutového území míří na zadní tyč - 0:1

17.min - soupeř - 1:1

23.min - v samostatném úniku vychytal domácí gólman Jirku Vokouna, míč se dostal zpět k Jirkovi a jeho přihrávku před prázdnou branku zužitkoval Tomáš Konečný - 1:2

35.min - výborné napadání domácí rozehrávky a zisk míče využil pro další vstřelení branky Jirka Vokoun - 1:3

51.min - po zpětné přihrávce Jirky Kratochvíla do pokutového území zvyšuje Tomáš Konečný - 1:4

60.min - Míla Vilda se prosazuje po kombinaci s Pavlem Farym střelou podél gólmana - 1:5

64.min - kombinaci po ose Jáchym Kulhavý - Jirka Vokoun - Martin Ondrejíčka zakončuje ve skluzu Tomáš Konečný a dosahuje hattricku - 1:6

66.min - po zkráceném rohu Dominika Menčla přihrává před pokutové území Jirka Vokoun a Tomáš Konečný svojí střelou  mění skóre - 1:7

69.min - po spojnici Tomáše Konečného dostává míč za záda gólmana Jirka Vokoun a také on dosahuje hattricku - 1:8

71.min - po lobu Filipa Zemana přes obránce střílí sám před gólmanem Jirka Vokoun - 1:9

73.min - výborné napadání gólmana Jirky Vokouna využil ke vstřelení gólu Tomáš Konečný - 1:10

78.min - po faulu na Pavla Faryho v pokutovém území zahrává penaltu Jirka Černý - 1:11