Jdi na obsah Jdi na menu
 


 KALENDÁŘ AKCÍ

 DATUM

 AKCE  POZNÁMKY
15. 8. - 28. 8.

Týdenní plány - starší dorost

trenéři: Babača M., Kříž. B.

 

  • pondělí: trénink 09:00 - Farma
  • úterý: trénink 09:00 - Farma
  • středa: trénink 09:00 - Farma
  • čtvrtek: VOLNO
  • pátek: trénink 09:00 - Farma
  • sobota: přátelské utkání: Lovosice, 10:00 Vědomice
    sraz: 08:45 Sahara Vědomice
    nominace: Jelínek - Vilda, Černý, Beneš, Černuška, Hála, Hyťha, Tajč, Kouba, Kulhavý, Brůža + hráči mladšího dorostu
    s sebou: černé i bílé stulpny, tréninkové oblečení na rozcvičení, týmové oblečení na sraz, svačina + pití
  • neděle: VOLNO
     
  • pondělí: trénink 09:00 - Farma
  • úterý: trénink 09:00 - Farma
  • středa: mistrovské utkání: Litvínov, 10:15 Litvínov
    sraz 07:40 zastávka autobusu před školou
    nominace: Čičmanec/Jelínek - Vilda, Černý, Beneš, Hála, Kmoch, Slavíček, Hyťha, Dobiáš, Tajč, Kouba, Kulhavý, Brůža + nominovaní z mladšího dorostu
    s sebou: tréninkové oblečení na rozcvičení, týmové oblečení na cestu, svačina + pití, černé a bílé stulpny
    pozn.: 07:35 - Hála, Hyťha, Kmoch, Dobiáš - sraz na dvoře školy pro pomůcky
  • čtvrtek: VOLNO
  • pátek: trénink 09:00 - Farma
  • sobota: VOLNO
  • neděle: mistrovské utkání: Neštěmice, 10:00 Neštěmice

15. 8. - 28. 8.

Týdenní plány - mladší dorost

trenéři: Babača D., Hoznédl P.

 

  • pondělí: trénink 09:00 - Farma
  • úterý: trénink 09:00 - Farma
  • středa: trénink 09:00 - Farma
  • čtvrtek: VOLNO
  • pátek: trénink 09:00 - Farma
  • sobota: přátelské utkání: Lovosice, 10:00 Vědomice
    sraz: 08:45 Sahara Vědomice
    nominace: Máša, Kuchař, Bozděch, Halada, Rusňák, Čada, Buriánek, Grus, Juraš, Kratina, Nestoroski, Kříž + hráči staršího dorostu
    s sebou: tréninkové oblečení na rozcvičení, svačina + pití
  • neděle: VOLNO
     
  • pondělí: trénink 09:00 - Farma
  • úterý: trénink 09:00 - Farma
  • středa: mistrovské utkání: Litvínov, 12:30 Litvínov
    sraz 07:40 na autobusové zastávce naproti škole (Špindlerova ulice!)
    nominace: Kašpar - Kříž, Kuchař, Máša, Bozděch, Grus, Nestoroski, Buriánek, Kratina, Pešek, Rusňák, Halada, Juraš, Čada
    s sebou: tréninkové oblečení na rozcvičení, týmové oblečení na cestu (ti, co mají), svačina + pití, černé a bílé stulpny (ti, co mají)
    pozn.: 07:35 - Rusňák, Halada, Bozděch - srazn na dvoře školy (pomoc s pomůckami), někteří hráči budou na místě nominování i za starší dorost
  • čtvrtek: VOLNO
  • pátek: trénink 09:00 - Farma
  • sobota: VOLNO
  • neděle: mistrovské utkání: Neštěmice, 12:15 Neštěmice

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Mgr. Martin BABAČA, Václav BUDKA

vedoucí sportovního a technického úseku FF, externí konz. pro spolupráci s FK Teplice

723 028 147 (Babača)

martin.babaca@gmail.com


Archiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2016 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statistiky

Online: 1
Celkem: 136932
Měsíc: 3417
Den: 142